Zdravo,
veseli me, da se zanimaš za učenje nemščine. :)
Kdo? učenci bodočih 4. razredov in 5. razredov, ki niso obiskovali nemščine v 4. razredu.
Kdaj? 2 šolski uri na teden
Znanje? Ob koncu leta bo znanje nemščine na stopnji A1.
Kaj pa pomeni stopnja A1?Znali se bomo pogovarjati in razumeli bomo drug drugega o vsakodnevnih stvareh (Kako si? Kaj počneš? ...)
Znali se bomo predstaviti in tudi predstaviti druge ter jih povprašati o drugih. (Od kod si? Koliko si star? ...)
Znali bomo brati, šteti, pisati in govoriti. Na koncu boste že pravi mali nemški govorci.