• Zdravo,
      veseli me, da se zanimaš za učenje nemščine. :)

      Kdo? učenci bodočih 4. razredov in 5. razredov, ki niso obiskovali nemščine v 4. razredu.
      Kdaj? 2 šolski uri na teden
      Znanje? Ob koncu leta bo znanje nemščine na stopnji A1.
      Kaj pa pomeni stopnja A1?
      Znali se bomo pogovarjati in razumeli bomo drug drugega o vsakodnevnih stvareh (Kako si? Kaj počneš? ...) 
      Znali se bomo predstaviti in tudi predstaviti druge ter jih povprašati o drugih. (Od kod si? Koliko si star? ...)
      Znali bomo brati, šteti, pisati in govoriti. Na koncu boste že pravi mali nemški govorci.