• Pozdravljeni !

     18.1.2021- 7.c

    Ker ste doma, boste pripravili doma samostojno obrok. Torej sestavili jedilnik, pripravili obroki in pospravili vse kot v šoli. Upam, da si boste izbrali kosilo, starši bodo zelo veseli. Prosim, če mi pošljete na elektronsko pošto kakšno slikco.

     Lep pozdrav      Karmen Kete