Szekció vázlat

    • Spoštovani starši,

      verjetno ste si na spletni strani šole že prebrali obvestilo o poteku dela na daljavo. Kot koordinator obveščanja za učence 8. razreda vam bom vsak dan (predvidoma do 14.30 ure) posredovala gradivo za vaše otroke - po urniku za naslednji dan. Prosim vas, da se z otrokom pogovorite in določite ure, ko bo delal za šolo, saj je pomembno, da snov predela in ostane v dobri kondiciji, ker bodo sicer težave kasneje, ko se vrnemo v šolo.

      Gradivo je prilagojeno otrokom, zato bodo v glavnem lahko delali samostojno. Če bodo pri delu naleteli na težave, naj se obrnejo na učitelja (elektronski naslov je na koncu gradiva) ali na svetovalno službo.

      Želim si, da bi dobro sodelovali. 

      Pri nekaterih učencih sem sporočilo poslala očetu in mami, ker nisem vedela, kaj vam bo bolj ustrezalo. Prosim vas, da mi sporočite, komu naj v bodoče pošiljam navodila (če ne želite dvojnih sporočil).

      Lep pozdrav

      Zdenka Ekart zdenka.ekart@ucitelj.oskm.si


    • V spodnjem dokumentu je zbir vseh zahtevanih nalog za mesec APRIL. S tem boste lažje pregledali ali je vse oddano.