Schema della sezione

  • Pozdravljeni učenci,

    kot sem vam obljubila, sem tudi sama spekla jabolčno pito, takšno, kot so jo nekoč pekle naše babice. Na vrh sem polagala trakove in nastala je mreža (tako kot v receptu piše). Čisto enostavno je, pa še lepo je videti, a ne?

    Med tednom sem pa naredila tole okusno in enostavno sladico. Oglejte si prosim videoposnetek in seveda moj "izdelek"

    Uživajte v pripravi in seveda naj vam tekne!




    ;