Perfilado de sección

  • Pozdravljeni učenci!

    Kako ste preživeli počitnice in decembrske praznike? Kako ste vstopili v novo leto? Ste se imeli lepo? 

    Pred nami je prvi januarski teden. Ker smo vstopili v novo leto, razmislite kaj si želite v tem letu doseči, se naučiti, katera dela želite opraviti. Razmislite, kaj vam v prejšnjem letu ni bilo všeč, kaj ste počeli narobe, bi želeli to letos spremeniti, popraviti? Skratka, vse kar zase pričakujete in si želite v tem letu. Da boste vašim željam lahko sledili in na koncu naredili kljukico, vzemite list papirja in vaše želje zapišite. Prepričana sem, da boste z veseljem spremljali vaše leto 2021.

    Želim vam zdravo, srečno in uspešno leto 2021. Upam, da se kmalu vidimo v šolskih klopeh.

    Učiteljica Sanja