Schema della sezione


  • Evo nas k naslednji nalogi in ne zadnji!


    Tema je zimski športi.

    Tehnika je kot ponavadi poljubna(če pa maš voščenke, pa uporabi te)

    Narišeš jih toli kot zmoreš...(poglej kaj jaz narisal sem)...


    Ker je pri tem pomembno telo, bi prosil, da zaradi zelo kritičnega pogleda učitelja Mirota ne rišete palčkov(v moji risbi je prečrtan)...prooooooosim!!!!!!!!!


    Drgač pa letom primerno in po najboljših močeh naprej! 

    Thx

    šport Z