Razvijam se - zanima me in upam si vprašati :)
Razvijam se - zanima me in upam si vprašati :)
Teljesítési követelmények
Če imaš vprašanje, če te kaj teži, lahko tukaj zastaviš vprašanje sošolcem ali učitelju. Kar pogumno ;)!