Moje mnenje o sodelovalnem učenju
Moje mnenje o sodelovalnem učenju
Pogoji zaključka
V zaključku naše raziskovalne naloge razmislite:
Kaj ti je bilo danes najbolj všeč?
Kaj si se novega naučil?
Kaj bi naredil drugače?
Svoja mnenja zapišite v klepet.