ODPADKI IN NJIHOVO LOČEVANJE

ODPADKI IN NJIHOVO LOČEVANJE

de Minja Robič -
Número de respuestas: 2
Odpadki in ravnanje z njimi so v današnjem času velik problem. Zanima me, kaj že veste o tej problematiki? Kaj lahko sami storimo, da bo naše okolje bolj čisto in zdravo? Kako sam/a prispevaš k ohranjanju okolja? Vabljeni k razmisleku.
En respuesta a Minja Robič

Zadeva: ODPADKI IN NJIHOVO LOČEVANJE

de Nataša Hauptman -
Lučujemo odpadke in kupujemo take stvari, da ne onesnažujejo okolja ( če se le da v steklenicah),Uporabljamo  javni prevoz, varčujemo pri uporabi električne energije, varčujemo z vodo,...
En respuesta a Minja Robič

Zadeva: ODPADKI IN NJIHOVO LOČEVANJE

de Nuša Robič -
Za čistejše okolje skrbim predvsem s skrbnim ločevanjem odpadkov, skrbna sem pri izbiri embalaže, v kateri kupujem izdelke, pazim, da ugašam po nepotrebnem prižgane luči in vodo ...