Odpadki in ravnanje z njimi so v današnjem času velik problem. Zanima me, kaj že veste o tej problematiki? Kaj lahko sami storimo, da bo naše okolje bolj čisto in zdravo? Kako sam/a prispevaš k ohranjanju okolja? Vabljeni k razmisleku.
Lučujemo odpadke in kupujemo take stvari, da ne onesnažujejo okolja ( če se le da v steklenicah),Uporabljamo javni prevoz, varčujemo pri uporabi električne energije, varčujemo z vodo,...
Za čistejše okolje skrbim predvsem s skrbnim ločevanjem odpadkov, skrbna sem pri izbiri embalaže, v kateri kupujem izdelke, pazim, da ugašam po nepotrebnem prižgane luči in vodo ...