Videokonferenca TJA (JUTRI ob 11.00)

Videokonferenca TJA (JUTRI ob 11.00)

di Vita Kralj Bratina -
Numero di risposte: 0

Pozdravljeni drugošolci in tretješolca! Jutri se vidimo na videokonferenci - ob 11ih. Skupaj bomo ponovili nove besede in se malo pogovorili, kako se kaj imate. Veselim se, da se jutri vidimo!