Je boljše vodno hlajenje ali "normalno" hlajenje?
Boljše je vodno hlajenje, ker je lažje zagotoviti konstantno temperaturo. Učinkovitost hlajenja je večja.
Je boljše vodno hlajenje ali "normalno" hlajenje?