Kako se vam zdi spletna učilnica?

Kako se vam zdi spletna učilnica?

by Nina Verbič Pacek -
Number of replies: 2

Zanima me vaše mnenje o spletni učilnici in če vam je všeč delo na takšen način?

In reply to Nina Verbič Pacek

Zadeva: Kako se vam zdi spletna učilnica?

by Linda Škrlj -
Zelo mi je všeč, še posebej ker je tudi nekaj snovi, ki si lahko ogledaš :)
In reply to Nina Verbič Pacek

Zadeva: Kako se vam zdi spletna učilnica?

by Davor Mikelič -
spletna učilnica se mi zdi zelo uporabna saj se lahko učimo iz nje ali prepišemo snov.