Delo na daljavo - Távoktatás

Delo na daljavo - Távoktatás

de Valerija Šebjanič -
Número de respuestas: 1

Pozdravljeni!

Upam, da vam je delo na daljavo všeč. Vem, da vam manjkajo sošolci in učitelji, ampak delati moramo sedaj na daljavo. 

Üdvözlet!

Remélem, hogy tetszik nektek a távoktatás. Tudom, hogy hiányoznak nektek az iskolatársak és a tanárok, de most sajnos tavoktatásban kell dolgoznunk.


En respuesta a Valerija Šebjanič

Odg: Delo na daljavo - Távoktatás

de Blanka Bakan -
Ja zanimivo je delo na daljavo. Vsak dan se naucim nekaj novega. Danes sem

tudi sama napisala sporočilo v ezbornico. Zase si v zvezku vsak dan pišem

belezim, kaj vse sem delala, v kakšni obliki, s kom sodelujem... Zanima pa

me v katero tabelo moram to napisati do petka?

Lep materinski dan in ostani zdrava.

Blanka



V sre., 25. mar. 2020 11:00 je oseba Valerija Šebjanič (via Arnes Učilnice)