Kaj berem? Kaj bereš?
Kaj berem? Kaj bereš?
Requisitos de finalización
Glede na to, da smo že kar nekaj časa doma, sem gotova, da ste tudi kar nekaj knjig že prebrali.
Mogoče bi jo radi delili tudi z ostalimi?
Jaz sem jih kar nekaj...
Če želite lahko napišete samo naslov in avtorja knjige, lahko pa tudi kratko vsebino oziroma zakaj vas je knjiga tako pritegnila.
Ostanite zdravi še bolje s knjigo v roki.
Lep pozdrav.
knjižničarka Tina
Aún no hay temas de debate en este foro