Forum 3. teden TJA 5. V in 5. H
Forum 3. teden TJA 5. V in 5. H
Pozdravljeni, učenci,
Spoštovani učenci in starši,
Nekateri mi zelo pridno pošiljate svoje domače zadolžitve oz. slike vašega dela v zvezku in DZ, od nekaterih še vedno ni nobenega glasu. Jaz si moram beležiti vaše delo, spremljati napredek učencev, ker je sedaj v aprilu to neke vrste preverjanje znanja. Zato pozivam, tiste, ki še ničesar niste poslali, da to v 3. tednu dela na daljavo, nemudoma storite. To je NUJNO.
Kajti v maju in juniju bo sledilo ocenjevanje znanja. Kako bo to točno šlo, še ne vemo, ker še ni navodil iz ministrstva. Zanima me pa, ali ste vsi v stanju (tehnično gledano), da bi ustno odgovarjali prek spletne aplikacije Zoom npr.? Hvala vsem za odgovore. Lahko jih napišete kar sem v forum.
V forumu nisem non stop, bom pa vse vaše dopise prebrala, zato se opravičujem, če boste morali na odgovore čakati dlje časa. Imam zelo veliko dela. Hvala za razumevanje. Irena Kokalj