DOBRODOŠLI
DOBRODOŠLI
Pogoji zaključka
Učenci, lepo pozdravljeni še z druge strani računalnika :). Upam in želim si, da bomo tudi tukaj lepo sodelovali, kot nam to dobro uspeva že v šoli.
Se beremo! :)
Se beremo! :)
| Stanje | Razprava | Začel(a) | Zadnja objava | Odgovori | Dejanja |
|---|---|---|---|---|---|
|
Zaklenjeno
|
|
|
0 |
|