Raba mobilnih naprav
Raba mobilnih naprav
Pogoji zaključka
Pozdravljeni,
opravljam seminar na temo rabe mobilnih naprav, pa me zanima, če se vam zdi, da raba telefonov pri pouku (torej ob nadzoru in po naročilu učitelja) nujno poveča tudi možnosti, da bo prišlo do več kršitev drugih pravil, ki jih imamo na šoli v povezavi s telefoni? Sama sicer včasih opazim, da npr. 10 učencev igra Kahoot, enajstemu pa sumljivo "ne dela" telefon (ampak ne toliko, da bi ga pospravil... samo Kahoot ne dela...).
Ima kdo še kakšno dobro idejo, kako jih lahko inkorporiramo v delo na daljavo? Moji osmarji se morajo ta teden poklicati in narediti intervju! :-)
Hvala za odgovor!
| Stanje | Razprava | Začel(a) | Zadnja objava | Odgovori | Dejanja |
|---|---|---|---|---|---|
|
Zaklenjeno
|
|
|
1 |
|