Forum o računalništvu (brez skupin)
Forum o računalništvu (brez skupin)
Pogoji zaključka
V tem forumu se bo razpravljalo o računalništvu, težavah pri delanju nalog oziroma drugih temah vazanih na računalništvo.
| Stanje | Razprava | Začel(a) | Zadnja objava | Odgovori | Dejanja |
|---|---|---|---|---|---|
|
Zaklenjeno
|
|
|
1 |
|
|
|
Zaklenjeno
|
|
|
0 |
|
|
|
Zaklenjeno
|
|
|
1 |
|