Delo v spletni učilnici
Delo v spletni učilnici
Pogoji zaključka
V tem forumu se bomo pogovarjali o delo v spletnih učilnicah ter o težavah pri ustvarjanju novih spletnih učilnic.
| Stanje | Razprava | Začel(a) | Zadnja objava | Odgovori | Dejanja |
|---|---|---|---|---|---|
|
Zaklenjeno
|
|
|
0 |
|