Kako pišem najhitreje in najbolj pravilno?
Kako pišem najhitreje in najbolj pravilno?
Pogoji zaključka
Zapiši svoje mnenje, kako najhitreje in najlažje pišeš.
| Stanje | Razprava | Začel(a) | Zadnja objava | Odgovori | Dejanja |
|---|---|---|---|---|---|
|
Zaklenjeno
|
|
|
1 |
|
|
|
Zaklenjeno
|
|
|
0 |
|
|
|
Zaklenjeno
|
|
|
0 |
|
|
|
Zaklenjeno
|
|
|
3 |
|
|
|
Zaklenjeno
|
|
|
0 |
|
|
|
Zaklenjeno
|
|
|
0 |
|
|
|
Zaklenjeno
|
|
|
0 |
|
|
|
Zaklenjeno
|
|
|
0 |
|