Najprej narediš slano testo. Da jih ne bo preveč, vzameš 1 skodelico pšenične bele moke, pol skodelice soli, 1 žlico sončničnega olja in pol skodelice vode. Po potrebi vodo potem pazljivo dodajaš.

Dobro zgneteno testo naj počiva pol ure. 

Potem testo razvaljaš na približno 0,5 do 1 cm debelo.

 Z modelčki za piškote izrezuješ oblike. Motivi naj bodo primerni letnemu času – srčki, štiri peresne deteljice, podkvice, rožice in seveda pirhi. Za pirhe potrebuješ okrogel model (mi smo vzeli pokrovček od posodice za kuhinjske elastike), potem pa z roko dodelaš obliko jajca. Ne pozabi na luknjice za sukanec.

Da se obeski hitreje posušijo, jih daš v pečico na 130 stopinj za ca. 30 min.

Počakaš, da se ohladijo in jih pobarvaš po želji. Mi smo jih tako.

Skozi luknjice zavežeš še sukanec ali kakšen lepši trakec, če ga imaš, in okraski so narejeni.

Končni izdelek izgleda prav super. :)

Kar pa je pri vsem tem še najboljše – tvoj celoten izdelek je popolnoma naraven!!!

Lepo ustvarjaj.

Pozdravček,

učiteljica Tanja

Zadnja sprememba: petek, 3 april 2020, 11:29