Nekateri učenci še niste poslali nobene fotografije, kaj počnete v tednih, ko se žal ne moremo videvati v šoli.

Tisti, ki naloge še niste oddali, jo oddajte v "spostitvenem tednu", ko boste imeli manj nalog za ure pouka.


Zadnja sprememba: petek, 3 april 2020, 12:06