Dragi petošolci,

zelo sem se razveselila vsakega e-pisma in slik, ki ste mi jih v teh tednih poslali. Nekateri ste zelo dejavni in počnete toliko zanimivih stvari, da se je z njimi vredno pohvaliti. Pozivam tudi tiste, ki se še niste oglasili, da mi kaj napišete in seveda pripnete slikco, kaj počnete v teh dne, ko ste doma. Vseh se že veselim.

Bodite lepo in lepe praznike.

Nina Jančič


Zadnja sprememba: petek, 10 april 2020, 17:47