Tem groznim plastičnim označevalnikom je danes za večno odklenkalo. 


Med sprehodom smo nabrali vejice.

Doma smo se usedli na travo in z žepnim nožkom na eni strani vejo obdelali tako, da smo dobili ravno površino. 

Na vejico smo z alkoholnim flomastrom napisali imena rastlin in zelišč. 


Na koncu smo jih še porazporedili po vrtu. 

 


Sedaj se nihče več ne more izgovarjati, da ne ve, kje raste kakšno zelišče ;)

;) LP, Tanja  

Zadnja sprememba: četrtek, 16 april 2020, 18:29