Živjo!


Za dobro voljo in zabavo, te vabim da se preizkusiš v naslednji nalogi:

Spremljaj z "domačim glasbilom", ki ga najdeš doma, kakšno znano oz. popularno pesem. To smo pri pouku že počeli na podoben način, ko smo igrali na šolska tolkala.


Tukaj imaš en primer, lahko pa si izbereš katero drugo pesem in jo ritmično spremljaš na podoben način.

Zadnja sprememba: petek, 17 april 2020, 11:06