Čas je za malo sprostitve, saj vem, da še vedno pridno pridobivate ocene pri nekaterih predmetih. Zato poišči doma kakšno knjigo, ki je še nisi prebral. Prijetno branje!

Tisti, ki pa še pišete svoje pesmi (naloga prejšnjega tedna) ali pa ste jo že napisali, pa jo le pošljite v pogled. Dobila sem nekaj čudovitih pesmi in vsaka me je res nasmejala. Kar pogumno!


Zadnja sprememba: nedelja, 17 maj 2020, 00:54