Učenci, ker imamo pri etiki dovolj ocen, je potrebno do konca šolskega leta samo pridno delati, kar vam napišem v navodilih. Ocene bom zaključila glede na to kakšne so le te do 13.3. Če ste med oceno bom upoštevala delo od doma. 

Učiteljica Antonija Pavlović

Zadnja sprememba: nedelja, 24 maj 2020, 21:12