Draga/-i učenka/učenec 4. razreda!

Za nov teden dela od doma sem pripravil tri naloge:-)

1. NALOGA
Katero glasbilo je tvoje najljubše?
Na kratko ga opiši in nariši v zvezek.

2. NALOGA
Na spletu poišči kakšno pesem, v kateri igra tudi tvoj najljubši inštrument. Naslov pesmi zapiđi v zvezek, poleg opisa in narisanega glasbila.

3. NALOGA
V prejšnjih tednih si imel/-a za nalogo tudi petje pesmi. Ponovi jih in še enkrat zapoj ob posnetkih.

Zadnja sprememba: petek, 20 november 2020, 11:36