Ko pokažeš jezo, naj bo to na nenasilen in spoštljiv način, saj tako najbolj zaščitimo sebe in svoje dostojanstvo. Ben Franklin je nekoč dejal: »Karkoli je začeto v jezi, se konča v sramu«. Ko reagiramo iz jeze nekontrolirano, se bomo hitro osramotili.

 Hej ti! Poslušaj kako sem jaz iz sebe izkadil svojo jezo :-). Bil sem uh ne boš verjel jezen KOT ZMAJ!!! KLIKNI  na spodnji posnetek.


Zadnja sprememba: petek, 20 november 2020, 18:58