Draga/-i učenka/učenec 4. razreda!

V novem tednu dela od doma te čaka bolj lahkotna naloga.

Ker je december že (skoraj) tukaj, ponovi nekaj prazničnijh pesmi ali pesmi o zimi, ki jih poznaš še iz prejšnjih razredov.
Nauči pa se tudi vsaj eno novo. Lahko je slovenska ljudska, umetna, lahko je angleška, nemška, francoska... Izbereš si jo sam/-a.

V zvezek napiši naslov pesmi, poleg nje pa nariši nekaj decembrskega / zimskega / ali pa kar sporoča tvoja pesem.

Zadnja sprememba: petek, 27 november 2020, 19:55