Draga/-i učenka/učenec!


V prejšnjem tednu sem dobil nekaj sporočil, da naloge še niste uspeli narediti.

Zato je ta teden navodilo isti kot tisto iz prejšnjega tedna.

Naredi torej tisto, kar ti še manjka in še nisi uspel/-a.


Vabim pa te tudi k ogledu novega glasbenega videa, ki so ga posneli učenci višjih razredov, ki obiskujejo Orffovo skupino:


Zadnja sprememba: sobota, 12 december 2020, 13:34