Draga/-i učenka/učenec!


Najprej - če katere od nalog v prejšnjem tednu še nisi opravil/-a, naredi to v tem tednu.


Poleg tega pa ponovi še to, kar že znaš (lahko si pomagaš z letošnjim učbenikom in lanskim zvezkom):

1. Zapis vseh različnih tonskih trajanj (celinka, polovinka, četrtinka...).

2. Zapis DURove lestvice (tone tudi poimenuj - C, D, E... ali s solmizacijskimi zlogi DO, RE, MI...).

Zadnja sprememba: petek, 29 januar 2021, 15:01