V tem tednu naredite vaje, ki so priložene spodaj - Delo in energija vaje 1. Naredite naloge na prvi strani 1 - 11. Narejene naloge poslikajte in jih oddajte spodaj, kjer piše oddaja nalog. Kdor mi do srede ne odda nalog, ga bom vpisala kot odsotnega. Če imate s katero nalogo težave si najprej pomagajte z zvezkom, knjigo ali delovnim zvezkon, nato s sošolcem in če še vedno ne bo šlo, si nalogo označite in jo bomo pogledali v četrtek.

Za četrtkovo uro si oglejte filmček delo z orodji - klanec in si v zvezek prepišite Delo z orodji - klanec. Zapise bom pregledala v šoli.

V četrtek se na zoom ob 11.20 povežete tisti, ki ne boste znali katere od nalog, ki jih imate za ponedeljek.

Zadnja sprememba: nedelja, 16 januar 2022, 22:04