Zdravo,
veseli me, da se zanimaš za učenje nemščine. :)
Kdaj? 2 šolski uri na teden
Znanje? Ob koncu leta bo znanje nemščine na stopnji A1.2.
Kaj pa pomeni stopnja A1.2?Znali se bomo pogovarjati in razumeli bomo drug drugega o vsakodnevnih stvareh (Kaj rad počneš? ...)
Znali se bomo predstaviti in tudi predstaviti druge ter jih povprašati o drugih. (Kdo si? Od kod si? Kako izgledaš?)
Opisati bomo znali hišne ljubljenčke, osebe, vsakdan.
Znali bomo brati krajše zgodbice, šteti, pisati kratke predstavitve in govoriti.