• Zdravo,
      veseli me, da se zanimaš za učenje nemščine. :)


      Kdaj? 2 šolski uri na teden
      Znanje? Ob koncu leta bo znanje nemščine na stopnji A1.2.
      Kaj pa pomeni stopnja A1.2?
      Znali se bomo pogovarjati in razumeli bomo drug drugega o vsakodnevnih stvareh (Kaj rad počneš? ...) 
      Znali se bomo predstaviti in tudi predstaviti druge ter jih povprašati o drugih. (Kdo si? Od kod si? Kako izgledaš?)
      Opisati bomo znali hišne ljubljenčke, osebe, vsakdan.
      Znali bomo brati krajše zgodbice, šteti, pisati kratke predstavitve in govoriti.