Perfilado de sección

  • Dobrer začetek tedna vam želim! Še smo skupaj in upam, da tako ostane do konca. Najprej hvala za tooooono mailov (hvala tudi učencem, ki jih še ne učim). Zdelo se mi je, da prvič u Lajfu dobivam toliko majnih darilc. iiiiiii, kako pozornost od vas. Počaščen sem(ali pa je bila to samo posledica ocenjevanja). No ja!? Uglavnem lepo, da delate in čaka vas nova naloga(nagrada pa taka!?).  Tako kot že za prejšnje in pred pred prejšnje novoletne praznike, ta teden delamo Božičn- Novoletne okrasek. Eden!!!! Navodila! Kreativno reši !) LIKOVNI PROBLEM in me preseneti(kot vedno!)  Iztočnica. Uporabi kar imaš, recikliraj, lepi, brusi, kvačkaj, lomi, napihuj, ali konec koncev samo nariši božični okrasek(mislim na bunkico), ki mi bo (vam bo) polepšala oz. olepšala ta čas DOMA… pa lepo na delo.pa ne komplicirat!!!!!pliz!!!! Kreativa velja!!!!! Pozor!!!! Tisti ki ste vešči 3D prostora, to probajte pokazati (že že rišete) ostali pa rišite letom primerno. Hvala. 