5. B
5. B
Pogoji zaključka
Dragi moji učenci in učenke!
Upam, da ste preživeli lepe in mirne praznike.
Za nami je že kar mesec dni šolanja na daljavo. Vidim, da se vsi zelo trudite in ste pri tem zelo uspešni . Bravo, le tako naprej! Hkrati pa moram pohvaliti tudi vse vaše starše, ki vam pomagajo in stojijo ob strani. Bravo tudi njim!
Spodaj te čakajo naloge in zadolžitve za ta teden. Upam, da boste bili tudi tokrat uspešni. Verjamem v vas!
Lepo se imejte ter ostanite zdravi. Se kmalu spet vidimo:).
Učiteljica Petra
p.s: Poglejte tudi pod rubriko razredna ura.