pišite, lahko pa tudi dodate kakšno slikico, ;-))
Jaz učitelj ne morem poslati videoposnetka
ker je prevelik file!!
mogoče ga moraš izvoziti v manjši resoluciji - tam te vprašuje če 1082,
ali najmanše 500 pa nekaj ;-))
ponovi vajo ;-)))
pa ne čez vikend, v ponedeljek komaj!!
lep pozdrav
izidor
mogoče ga moraš izvoziti v manjši resoluciji - tam te vprašuje če 1082,
ali najmanše 500 pa nekaj ;-))
ponovi vajo ;-)))
pa ne čez vikend, v ponedeljek komaj!!
lep pozdrav
izidor
Alja, verjetno je prevelki file!
probaj ga izvoziti manjšega, to misliš na video s fotkami, jeli
ko ga shranjuješ izberi čimmanjši format, pa bo šlo!
prijeten konec tedna ti želim
izidor
probaj ga izvoziti manjšega, to misliš na video s fotkami, jeli
ko ga shranjuješ izberi čimmanjši format, pa bo šlo!
prijeten konec tedna ti želim
izidor