Videokonferenca od Miha Gorenc - četrtek, 12 november 2020, 22:20 Število odgovorov: 0 Pozdravljeni. Zanima me, kdaj bi lahko imeli videokonferenco, da bi se dobili in pogovorili o veseli šoli. Lp, Miha Permalink