Videokonferenca

Videokonferenca

od Miha Gorenc -
Število odgovorov: 0

Pozdravljeni. 


Zanima me, kdaj bi lahko imeli videokonferenco, da bi se dobili in pogovorili o veseli šoli. 


Lp, Miha