Vračanje gradiva

Vračanje gradiva

od Ksenija Černigoj -
Število odgovorov: 0

Učenke in učenci!

Prosila bi, da v šolsko knjižnico vrnete gradivo, ki ga ne potrebujete več.

Knjige prinesete pred šolo in pozvonite. Pridem in poberem gradivo.

Knjižnica je na matični šoli vsak dan odrta od 10.00 do 13.30.

Če kaj potrebujete, lahko naročite in vam pripravim.