Danes si utrjeval-a poštevanko.
Ker so bili računi glede zahtevnosti različni, me zanima naslednje:
- Ali si imel-a pri računanju težave?
- Kateri so bili tisti računi, ki so ti povzročali največ težav?
- Ali potrebuješ dodatno razlago?
- Ali potrebuješ več vaje?