Danes si utrjeval/a računanje v številskem obsegu do 20. Ker so bili računi glede zahtevnosti različni, me zanima naslednje:
- Ali si imel/a pri računanju težave?
- Kateri računi so ti povzročali težave?
- Ali potrebuješ dodatno razlago?
- Ali potrebuješ le več vaje?