Všeč mi je bil način učenja, težave sem imela pri prvi nalogi, kjer sem za nekatera vprašanja odgovore morala poiskati v učbeniku. Pri končnem preverjanju znanja pa je šlo brez težav.
Me veseli, da ti je šlo in da so ti bile naloge všeč. Nič ni narobe, če si pomagaš z učbenikom. Tudi na tak način se učiš, saj sama poiščeš potrebne podatke.-
Tudi jaz nisem imela težav, je pa res, da sem se veliko učila.
Pri reševanju kviza sem bila malce površna, saj sem odgovarjala prehitro in nisem dobro prebrala vprašanja. Imela sem eno napako.