Se vam zdi, da mobilne naprave pri pouku dvigujejo motivacijo za delo?
Meni se zdi zelo pametno, tako lahko potrdimo svoje znanje in vemo koliko se še moramo naučiti.
Zdi se mi, da raba telefonov pri pouku dviguje motivacijo, saj lahko z dolocenimi aplikacijami ponavljamo ucno snov.
Ja, ker je več aplikacij na katerih lahko ponavljamo učno snov.
Da saj si z njimi pomagamo in hitreje znajdemo pri iskanju informacij
Ja pa ne
Da meni se zdi pametno,saj lahko na takšen način utrdimo svoje znanje
Ja, saj lahko izvemo se več o tem kar se učimo.
Mislim ,da ti jo, saj je bol moderno in lažje sodeluješ pri pouku, ter se nam učencem zdi bolj zanimivo in zabavno.
Meni se zdi, da se motivacija zelo dviguje, saj lahko sami raziskujemo pa internetu.
Uporaba tehnologije pri pouku se mi zdi uporabno in motivacijsko, saj obužujem mobilne telefone
ja ker se stem bol zabavamo😀
Ja, ker lahko hitreje preverimo svoje znaje. In bolj zanimivo je.
Ja saj dviguje motivacijo in se ura hitrej mine