Obvestilo

Obvestilo

od Patricija Kastelic -
Število odgovorov: 0

Pozdravljeni.

Glede na to, da smo dobili obvestilo- ravno pred 5. minutami, da lahko učitelji zmanjšamo število ocen, sem se odločila, da mi zadnje seminarske ni potrebno oddati. Bomo to nadoknadili naslednje šolsko leto pri učnem podjetju. Uživajte na praksi in lepo delajte. Ocene pa vam zaključim v šoli.

LP

razredničarka