Sama se najlažje učim, da si dvakrar preberem besedilo (tiho in glasno branje). Nato si izpišem pomembne podatke, občasno naredim tudi miselni vzorec. Nato pa glasno berem in ponavljam. Če je možnost, vsebino glasno predstavim tudi komu drugemu.
Sama se najlažje učim, da si dvakrar preberem besedilo (tiho in glasno branje). Nato si izpišem pomembne podatke, občasno naredim tudi miselni vzorec. Nato pa glasno berem in ponavljam. Če je možnost, vsebino glasno predstavim tudi komu drugemu.