Moje mnenje

Moje mnenje

di Renata Mlinarič -
Numero di risposte: 1

Ta dan so bili učenci zelo pridni, delavni in ni bilo nobenih težav. Pripravili smo vse, kar smo si zadali. Bil je lep dan.