3. teden

3. teden

od Mojca Černigoj Bizjak -
Število odgovorov: 0

Pozdravljeni dragi moji učenci,

Že 3. teden je pred nami. Jaz vas že pogrešam in mislim na vas. Upam, da ste vsi v redu in je doma tudi zabavno. Ta teden ne bom dodajala novih kvizov, tako da ta teden kar delajte to, kar smo dogovorjeni. Gonila in Rimljane sem umaknila, dodala pa sem Novi vek in sodobnost.


Imejte lep teden in se vidimo in slišimo!


vaša učiteljica Mojca