TUKAJ kliknem, če želim učiteljicam kaj sporočiti
TUKAJ kliknem, če želim učiteljicam kaj sporočiti
Pogoji zaključka
- Najprej kliknem gumb "Dodaj novo temo".
- V polje "Zadeva" napišem naslov svojega sporočila. Primer: Vprašanje za učiteljico XY
- V polje "Sporočilo" napišem tisto, kar želim sporočiti. Primer: Učiteljica, danes sem šel na sprehod, kjer sem se imel zelo lepo.
- Učiteljica bo na moje sporočilo z veseljem odgovorila. Njen odgovor bo viden pod mojim sporočilom.
| Stanje | Razprava | Začel(a) | Zadnja objava | Odgovori | Dejanja |
|---|---|---|---|---|---|
|
Zaklenjeno
|
|
|
0 |
|